ZCDN

Spotkanie informacyjne na temat nowej formuły Konkursu Wiedzy Ekonomicznej

Zapraszamy nauczycieli przedsiębiorczości i przedmiotów ekonomicznych na spotkanie informacyjne na temat nowej formuły Konkursu Wiedzy Ekonomicznej, stanowiącego jeden z konkursów  przedmiotowych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego, oraz szkolenie „Reklama jako komunikat biznesowy i społeczny – aspekty merytoryczne i dydaktyczne”.
Opublikowano: 2016-02-05

Warsztaty: Zaburzenia odżywiania u adolescentów

Szkolenie ma na celu przekazanie rzetelnej wiedzy na temat zaburzeń jedzenia, ze wskazaniem konkretnych przykładów, oraz pokazanie, w jaki sposób dotrzeć do młodych ludzi i ich rodziców – jak z nimi rozmawiać, aby pomóc.
Opublikowano: 2016-01-29

Zimowa oferta szkoleń – spędź ferie w ZCDN-ie!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń, jaką przygotowaliśmy dla Państwa na okres ferii zimowych. Mamy nadzieję, że szeroki wybór tematów warsztatów spełni oczekiwania nauczycieli wszystkich etapów edukacyjnych.
Opublikowano: 2016-01-12

Zaproszenie do współpracy przy tworzeniu publikacji: Szkoła w lokalnym partnerstwie społecznym

Serdecznie zapraszamy dyrektorów szkół i nauczycieli do współpracy przy tworzeniu kolejnego zeszytu z serii Edukacja Obywatelska, pod tytułem Szkoła w lokalnym partnerstwie społecznym. Przykłady dobrej praktyki. Materiały przedstawiające urzeczywistnianie wybranych form współpracy szkoły z lokalnymi partnerami prosimy przesyłać do 15 kwietnia 2016 roku. Publikacja wydawnictwa jest planowana na sierpień 2016 roku.
Opublikowano: 2016-01-05

Regulamin wojewódzkich konkursów dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2015/2016

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem organizacji konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego na rok szkolny 2015/2016.
Opublikowano: 2015-12-23

Aktualności

Spotkanie informacyjne na temat nowej formuły Konkursu Wiedzy Ekonomicznej

Zapraszamy nauczycieli przedsiębiorczości i przedmiotów ekonomicznych na spotkanie informacyjne na temat nowej formuły Konkursu Wiedzy Ekonomicznej, stanowiącego jeden z konkursów  przedmiotowych dla uczniów szkół...

Refleksje pomaturalne. Analiza plakatu i reklamy − ikonicznych tekstów kultury

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty „Refleksje pomaturalne. Analiza plakatu i reklamy − ikonicznych tekstów kultury”, które odbędą się 10 lutego, w godz. 10.00–14.0

Szkolenie: Planowanie pracy nauczyciela polonisty w szkole ponadgimnazjalnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie „Planowanie pracy nauczyciela polonisty w szkole ponadgimnazjalnej”, które odbędzie się 11 lutego, w godz. 10.00–14.00.

Warsztaty: Jak wykorzystać wiedzę o rozwoju mózgu i procesach poznawczych dziecka w nauczaniu?

Serdecznie zapraszamy na warsztaty „Jak wykorzystać wiedzę o rozwoju mózgu i procesach poznawczych dziecka w nauczaniu?”, które odbędą się 9 lutego, w godz. 10.00–15.00.

Warsztaty: Inteligencja emocjonalna − sposoby panowania nad uczuciami

Serdecznie zapraszamy na warsztaty „Inteligencja emocjonalna − sposoby panowania nad uczuciami”, które odbędą się 10 lutego, w godz. 10.00–14.00.

Warsztaty: Zaburzenia odżywiania u adolescentów

Szkolenie ma na celu przekazanie rzetelnej wiedzy na temat zaburzeń jedzenia, ze wskazaniem konkretnych przykładów, oraz pokazanie, w jaki sposób dotrzeć do młodych ludzi i ich rodziców – jak z nimi rozmawiać, aby pomóc.

Wojewódzki Konkurs Języka Hiszpańskiego

Z przyjemnością informujemy, że tegoroczna edycja Wojewódzkiego Konkursu Języków Obcych, wchodzącego w skład Konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego, została rozszerzona o język hiszpański. Wszystkich chętnych zachęcamy do zapoznania się z regulaminem. Na zgłoszenia czekamy do 18 lutego.

Konkurs fotograficzny: Leśne pejzaże

W imieniu Nadleśnictwa Kliniska polecamy Państwa uwadze wojewódzki konkurs fotograficzny „Jeden dzień w lesie” z cyklu „Leśne pejzaże” dla młodzieży gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz nauczycieli, objęty honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

Warsztaty: Nauczyciel z klasą. Kształtowanie postaw uczniów

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty „Nauczyciel z klasą. Kształtowanie postaw uczniów”, które zostaną przeprowadzone we wszystkich Oddziałach Zamiejscowych ZCDN-u.

Kalendarium