Strażnicy Uśmiechu – program profilaktyczno-wychowawczy

Serdecznie zapraszamy nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych do rejestrowania się na szkolenie „Strażnicy Uśmiechu – program profilaktyczno-wychowawczy”. Szkolenie obejmujące 14 godzin dydaktycznych odbędzie się w dniach: 2 i 3 lutego.

Literacki Plac Zabaw

Serdecznie zapraszamy do rejestrowania się na warsztaty dla nauczycieli szkół podstawowych „Literacki Plac Zabaw – przykład twórczej edukacji dzieci i młodzieży”, które odbędą się 10 lutego, w godzinach 10.00–14.00, w galerii TWORZĘ SIĘ.
Patio ZCDN-u zimą

Ferie w ZCDN-ie

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprosić już po raz kolejny do aktywnego spędzenia ferii zimowych w siedzibie ZCDN-u w Szczecinie oraz Oddziałach Zamiejscowych. Specjalnie przygotowana na ten okres oferta odpowiada tematom zgłaszanym naszym prowadzącym podczas odbywających się w ZCDN-ie zajęć. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie wśród tych licznych warsztatów coś dla siebie. Zachęcamy również do korzystania przy tej okazji ze zbiorów Biblioteki Pedagogicznej – w Szczecinie, Gryficach, Myśliborzu i Świnoujściu.

Wdrażanie nowej postawy programowej z matematyki

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie „Wdrażanie nowej postawy programowej z matematyki. Analiza informatora o egzaminie ósmoklasisty”, które odbędzie się w dwóch terminach (do wyboru) – 9 i 17 lutego.

Zmiana organizacji pracy w styczniu

Uprzejmie informujemy, że 11 stycznia 2018 roku Oddział Zamiejscowy Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Myśliborzu będzie nieczynny. Za niedogodności przepraszamy.

Jak się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej?

Serdecznie zapraszamy na warsztaty „Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?”, połączone ze szkoleniem dotyczącym Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego. Zajęcia odbędą się 31 stycznia, w godzinach 15.00–19.00.

Konferencja: Zainspirowany nauczyciel, zmotywowany uczeń

Serdecznie zapraszamy 16 lutego na konferencję „Zainspirowany nauczyciel, zmotywowany uczeń. Skuteczne, sprawdzone i innowacyjne metody wspierające proces uczenia się i ich neurobiologiczne podłoże”.

Grzyby jadalne i ich trujące sobowtóry

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie „Poznajemy grzyby jadalne i ich trujące sobowtóry na lekcjach przyrody i biologii”, które odbędzie się 26 stycznia, w godzinach 10.00–13.00, na Wydziale Nauk o Żywności i Rybactwa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

Warsztaty z zakresu edukacji zdrowotnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie „Realizacja podstawy programowej z przyrody w zakresie edukacji zdrowotnej”, które odbędzie się 25 stycznia, w godzinach 10.00–13.00.
ZCDN