Wakacje w ZCDN-ie

Zachęcamy do udziału w szkoleniach, które zostaną przeprowadzone w pierwszym tygodniu wakacji. Mamy nadzieję, że warsztaty przyniosą Państwu wytchnienie po wielu miesiącach intensywnej pracy i zainspirują do podejmowania nowych wyzwań w przyszłym roku szkolnym.

Zapraszamy na konferencje sierpniowe

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencjach metodycznych poprzedzających rok szkolny 2018/2019, które tradycyjnie odbędą się w Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w ostatnich dniach wakacji.

Życie to teatr. Gry fabularyzowane i zabawy teatralne

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie „Życie to teatr. Gry fabularyzowane i zabawy teatralne na zajęciach świetlicowych”, które odbędzie się 19 czerwca, w godzinach 15.00–19.00. Forma warsztatowa zajęć pozwoli uczestnikom na poznanie ćwiczeń artykulacyjnych, głosowych oraz oddechowych. Uczestnicy poznają również ćwiczenia fabularyzowane, wykorzystujące pracę z rekwizytami. Spróbują w grupach dokonać prostych improwizacji teatralnych fragmentów wybranych scenariuszy.

Ogólnopolska akcja masowego czytania „Jak nie czytam, jak czytam”

25 maja 2018 roku w Myśliborskim Ośrodku Kultury przeprowadzona została akcja masowego publicznego czytania pod hasłem „Jak nie czytam, jak czytam”, w której udział wzięło około 330 osób. Celem przedsięwzięcia było między innymi: inicjowanie mody na czytanie, integracja lokalnych środowisk zainteresowanych działaniami na rzecz rozwoju czytelnictwa a także promocja bibliotek oraz podkreślenie ich znaczenia dla edukacji czytelniczej.

Zaproszenie do wzięcia udziału w badaniu Młodzicyfrowi.pl

Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli (regionalny koordynator) oraz Fundacja DBAM O MÓJ Z@SIĘG (organizator badania) serdecznie zapraszają dyrektorów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do wzięcia udziału w projekcie naukowo-badawczym „Młodzicyfrowi.pl”.

ISOS jest już dostępny – zmieniamy się na lepsze!

Z przyjemnością informujemy, że oddajemy do Państwa dyspozycji zmodernizowany Internetowy System Obsługi Szkoleń – aplikację webową umożliwiającą korzystanie z naszej oferty doskonalenia nauczycieli. Zachęcamy do rejestrowania się w nowym systemie.

Zmiana organizacji pracy

Uprzejmie informujemy, że 1 czerwca Oddział Zamiejscowy Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Myśliborzu będzie nieczynny. Za niedogodności przepraszamy.

Warsztaty dla nauczycieli geografii

Zachęcamy nauczycieli geografii do zapoznania się z tematyką bezpłatnych, czterogodzinnych warsztatów. Zajęcia poprowadzi Agnieszka Kozłowska, nauczycielka konsultantka ds. nauczania geografii.

Jak zdobyć Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie?

Celem szkolenia jest przedstawienie głównych założeń Szkoły Promującej Zdrowie. Omówione zostaną zasady tworzenia i rozwijania szkoły oraz kolejne etapy, jakie szkoła musi przejść: od diagnozy, poprzez planowanie działań, po realizację i ewaluację.
ZCDN