Poznajemy walory przyrodnicze parków krajobrazowych

Serdecznie zapraszamy na III edycję warsztatów „Poznajemy walory przyrodnicze parków krajobrazowych województwa zachodniopomorskiego”, które odbędą się 28 i 29 września.

BiblioLAB – spotkanie bibliotekarzy

Zapraszamy do udziału w spotkaniu szkoleniowym BiblioLAB, które odbędzie się 11 października 2018 w Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli przy ul. Gen. J. Sowińskiego 68.

Warsztaty teatralne dla nauczycieli wokół spektaklu „Malala“

Serdecznie zapraszamy nauczycieli na warsztaty teatralne z twórcami spektaklu Teatru Współczesnego w Szczecinie „Malala”, które odbędą się 20 listopada, w godzinach 16.00–18.30.

Życzenia z okazji inauguracji roku szkolnego

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2018/2019, życzymy Państwu niekonwencjonalnych pomysłów, wytrwałości w realizacji innowacyjnych metod, cierpliwości w poszukiwaniu nowych rozwiązań, określaniu celów i radości z osiąganych sukcesów.

Zaproszenie do wzięcia udziału w badaniu Młodzicyfrowi.pl

Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli (regionalny koordynator) oraz Fundacja DBAM O MÓJ Z@SIĘG (organizator badania) serdecznie zapraszają dyrektorów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do wzięcia udziału w projekcie naukowo-badawczym „Młodzicyfrowi.pl”.

Warsztaty: Flażolet – prosty sposób na miłe muzykowanie

Serdecznie zapraszamy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej na warsztaty „Flażolet – prosty sposób na miłe muzykowanie”, współorganizowane przez ZCDN oraz Akademię Sztuki w Szczecinie, które odbędą się 14 września, w godzinach 16.30–20.30.

Ogólnopolska akcja masowego czytania „Jak nie czytam, jak czytam”

25 maja 2018 roku w Myśliborskim Ośrodku Kultury przeprowadzona została akcja masowego publicznego czytania pod hasłem „Jak nie czytam, jak czytam”, w której udział wzięło około 330 osób. Celem przedsięwzięcia było między innymi: inicjowanie mody na czytanie, integracja lokalnych środowisk zainteresowanych działaniami na rzecz rozwoju czytelnictwa a także promocja bibliotek oraz podkreślenie ich znaczenia dla edukacji czytelniczej.

ISOS jest już dostępny – zmieniamy się na lepsze!

Z przyjemnością informujemy, że oddajemy do Państwa dyspozycji zmodernizowany Internetowy System Obsługi Szkoleń – aplikację webową umożliwiającą korzystanie z naszej oferty doskonalenia nauczycieli. Zachęcamy do rejestrowania się w nowym systemie.

Zmiana organizacji pracy

Uprzejmie informujemy, że 1 czerwca Oddział Zamiejscowy Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Myśliborzu będzie nieczynny. Za niedogodności przepraszamy.
ZCDN