ZCDN Aktualności - Świnoujście

Aktualności - Świnoujście

Strażnicy Uśmiechu – program profilaktyczno-wychowawczy

Serdecznie zapraszamy nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych do rejestrowania się na szkolenie „Strażnicy Uśmiechu – program profilaktyczno-wychowawczy”. Szkolenie obejmujące 14 godzin dydaktycznych odbędzie się w dniach: 2 i 3 lutego.

Literacki Plac Zabaw

Serdecznie zapraszamy do rejestrowania się na warsztaty dla nauczycieli szkół podstawowych „Literacki Plac Zabaw – przykład twórczej edukacji dzieci i młodzieży”, które odbędą się 10 lutego, w godzinach 10.00–14.00, w galerii TWORZĘ SIĘ.
Patio ZCDN-u zimą

Ferie w ZCDN-ie

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprosić już po raz kolejny do aktywnego spędzenia ferii zimowych w siedzibie ZCDN-u w Szczecinie oraz Oddziałach Zamiejscowych. Specjalnie przygotowana na ten okres oferta odpowiada tematom zgłaszanym naszym prowadzącym podczas odbywających się w ZCDN-ie zajęć. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie wśród tych licznych warsztatów coś dla siebie. Zachęcamy również do korzystania przy tej okazji ze zbiorów Biblioteki Pedagogicznej – w Szczecinie, Gryficach, Myśliborzu i Świnoujściu.

Wdrażanie nowej postawy programowej z matematyki

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie „Wdrażanie nowej postawy programowej z matematyki. Analiza informatora o egzaminie ósmoklasisty”, które odbędzie się w dwóch terminach (do wyboru) – 9 i 17 lutego.

Jak się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej?

Serdecznie zapraszamy na warsztaty „Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?”, połączone ze szkoleniem dotyczącym Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego. Zajęcia odbędą się 31 stycznia, w godzinach 15.00–19.00.

Konferencja: Zainspirowany nauczyciel, zmotywowany uczeń

Serdecznie zapraszamy 16 lutego na konferencję „Zainspirowany nauczyciel, zmotywowany uczeń. Skuteczne, sprawdzone i innowacyjne metody wspierające proces uczenia się i ich neurobiologiczne podłoże”.

Grzyby jadalne i ich trujące sobowtóry

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie „Poznajemy grzyby jadalne i ich trujące sobowtóry na lekcjach przyrody i biologii”, które odbędzie się 26 stycznia, w godzinach 10.00–13.00, na Wydziale Nauk o Żywności i Rybactwa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

Warsztaty z zakresu edukacji zdrowotnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie „Realizacja podstawy programowej z przyrody w zakresie edukacji zdrowotnej”, które odbędzie się 25 stycznia, w godzinach 10.00–13.00.

Zmiana organizacji pracy 11 stycznia

Uprzejmie informujemy, że 11 stycznia 2018 roku Oddział Zamiejscowy Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Świnoujściu będzie nieczynny. Za niedogodności przepraszamy.
ZCDN