ZCDN Aktualności

Noc bibliotek 2018

4 edycja Nocy Bibliotek w Bibliotece Pedagogicznej ZCDN-u przebiegła w kameralnej atmosferze ze względu na konkurencję ze strony Dni Morza. Goście przybyli punktualnie o godzinie 17.00 i dzięki temu, że nie było tłoczno, każdy znalazł się od razu w centrum uwagi.

Wakacje w ZCDN-ie

Zachęcamy do udziału w szkoleniach, które zostaną przeprowadzone w pierwszym tygodniu wakacji. Mamy nadzieję, że warsztaty przyniosą Państwu wytchnienie po wielu miesiącach intensywnej pracy i zainspirują do podejmowania nowych wyzwań w przyszłym roku szkolnym.

Zapraszamy na konferencje sierpniowe

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencjach metodycznych poprzedzających rok szkolny 2018/2019, które tradycyjnie odbędą się w Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w ostatnich dniach wakacji.

Życie to teatr. Gry fabularyzowane i zabawy teatralne

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie „Życie to teatr. Gry fabularyzowane i zabawy teatralne na zajęciach świetlicowych”, które odbędzie się 19 czerwca, w godzinach 15.00–19.00. Forma warsztatowa zajęć pozwoli uczestnikom na poznanie ćwiczeń artykulacyjnych, głosowych oraz oddechowych. Uczestnicy poznają również ćwiczenia fabularyzowane, wykorzystujące pracę z rekwizytami. Spróbują w grupach dokonać prostych improwizacji teatralnych fragmentów wybranych scenariuszy.

Zaproszenie do wzięcia udziału w badaniu Młodzicyfrowi.pl

Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli (regionalny koordynator) oraz Fundacja DBAM O MÓJ Z@SIĘG (organizator badania) serdecznie zapraszają dyrektorów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do wzięcia udziału w projekcie naukowo-badawczym „Młodzicyfrowi.pl”.
ZCDN