ZCDN Aktualności

Aktualności

Siedziba Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli

Zmiana organizacji pracy ZCDN-u w dniu 22 marca

Uprzejmie informujemy, że w czwartek 22 marca, w godzinach 14.00–16.00, Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie wraz z Biblioteką Pedagogiczną im. Heleny Radlińskiej będzie nieczynne. Za niedogodności przepraszamy.

XI Konkurs Geograficzno-Nautologiczny

Uprzejmie przypominamy, że 30 marca 2018 roku upływa termin przyjmowania zgłoszeń na XI Konkurs Geograficzno-Nautologiczny dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, organizowany przez Akademię Morską w Szczecinie przy współudziale Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Warsztaty w EcoGeneratorze

Serdecznie zapraszamy nauczycieli przedmiotów przyrodniczych do szczecińskiego EcoGeneratora – nowoczesnej spalarni odpadów komunalnych, znajdującego się na Ostrowie Grabowskim. Warsztaty odbędą się 7 i 18 kwietnia (termin do wyboru).

Relacja z konferencji poświęconej pracy z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

6 marca w Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli odbyła się konferencja „Wspomaganie nauczyciela w pracy z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Podnoszenie jakości edukacji włączającej w szkołach i placówkach systemu oświaty”. Jej adresatami byli nauczyciele borykający się na co dzień z integracją i edukacją ucznia niepełnosprawnego.

Wykład interaktywny: Zachwycające lektury – czytanie wrażeniowe i upowszechnianie literatury dziecięcej

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Małgorzatą Swędrowską, twórczynią koncepcji czytania wrażeniowego, czyli aktywnego modelu czytania dzieciom w grupie przedszkolnej i wczesnoszkolnej, które odbędzie się 6 kwietnia w godz. 14.00–19.00.
ZCDN