ZCDN Aktualności

Wolontariat w szkole

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty realizowane we współpracy ze Stowarzyszeniem POLITES „Wolontariat w szkole”, które odbędą się 5 października, w godzinach 15.00–19.00.

Teatr w świetlicy

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach „Życie to teatr. Gry fabularyzowane i zabawy teatralne na zajęciach świetlicowych”, które odbędą się 21 października, w godzinach 9.00–14.00.

Nauczyciel-Wolontariusz Roku!

Przypominamy, że Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło konkurs „Nauczyciel-Wolontariusz Roku!”. Dzięki konkursowi możliwe będzie wyszukanie nauczycieli – społeczników, którzy są wzorem dla innych osób, a w szczególności dla uczniów.

Warsztaty dla opiekunów samorządu uczniowskiego

Serdecznie zapraszamy na warsztaty „Opiekun samorządu uczniowskiego”, które odbędą się 7 października, w godz. 9.00–14.00.

Lekcja historii w Muzeum POLIN

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nową ofertą edukacyjną Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie. Foldery, odrębne dla każdego z etapów edukacyjnych, są dostępne w siedzibie ZCDN-u.
ZCDN