ZCDN Aktualności

Poznajemy walory przyrodnicze parków krajobrazowych

Serdecznie zapraszamy na III edycję warsztatów „Poznajemy walory przyrodnicze parków krajobrazowych województwa zachodniopomorskiego”, które odbędą się 28 i 29 września.

Czy w szkole jest miejsce i czas na rozmowę?

Rozmowa nie wyklucza wykonywania przypisanych nauczycielowi i uczniowi zadań, ale pozwala na lepsze poznanie się, znalezienie wspólnych płaszczyzn działania dla realizacji nie tylko zgodnych celów, ale także indywidualnych potrzeb, ponieważ efektywna komunikacja to taka, którą cechuje respektowanie potrzeb obu rozmówców i która zakłada wspólne działanie, ale oddzielną realizację specyficznych zadań.

BiblioLAB – spotkanie bibliotekarzy

Zapraszamy do udziału w spotkaniu szkoleniowym BiblioLAB, które odbędzie się 11 października 2018 w Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli przy ul. Gen. J. Sowińskiego 68.

Warsztaty teatralne dla nauczycieli wokół spektaklu „Malala“

Serdecznie zapraszamy nauczycieli na warsztaty teatralne z twórcami spektaklu Teatru Współczesnego w Szczecinie „Malala”, które odbędą się 20 listopada, w godzinach 16.00–18.30.

Życzenia z okazji inauguracji roku szkolnego

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2018/2019, życzymy Państwu niekonwencjonalnych pomysłów, wytrwałości w realizacji innowacyjnych metod, cierpliwości w poszukiwaniu nowych rozwiązań, określaniu celów i radości z osiąganych sukcesów.
ZCDN