ZCDN Aktualności

Poznajemy parki krajobrazowe w regionie

Serdecznie zapraszamy 24 i 25 listopada na bezpłatne warsztaty edukacyjne organizowane we współpracy z Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Zachodniopomorskiego, podczas których zaprezentowane zostaną walory przyrodnicze parków krajobrazowych w regionie.

Czy każdy może być fizykiem?

Czy mamy pożytek z fizyki? Jak uczyć dzisiaj tego przedmiotu w szkole? Jak zachęcać do studiowania fizyki, a szerzej – do studiowania nauk przyrodniczych w ogóle, które w czasach zdominowanych przez technologię informacyjną nierzadko tracą aurę niezwykłości i intelektualnej atrakcyjności?

Szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy

Serdecznie zapraszamy na szkolenie „Udzielanie pierwszej pomocy w wypadkach w trakcie zajęć szkolnych”, które odbędzie się 5 grudnia, w godz. 15.00–19.00.

Orientacja zawodowa i doradztwo zawodowe w szkole podstawowej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie skierowane do nauczycieli, którzy chcą wspierać dzieci i młodzież w planowaniu ścieżek edukacyjno-zawodowych.

Kurs dla kierowników wycieczek szkolnych

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na „Kurs dla kierowników wycieczek szkolnych”, który odbędzie się 25 listopada, w godz. 9.00–15.30.
ZCDN