Dotacje na zagraniczne szkolenia kadry i wymianę uczniów

Zapraszamy nauczycieli wszystkich przedmiotów i wszystkich poziomów edukacyjnych do udziału w drugiej edycji bezpłatnego szkolenia z zakresu programu Unii Europejskiej Erasmus+ „Jak skutecznie pozyskać dotacje na zagraniczne szkolenia kadry i wymianę uczniów”, które odbędzie się 20 października, w godz. 15.00–19.00, w ZCDN-ie. Jednocześnie informujemy, że rekrutacja na termin 06.10.2017 została zamknięta.

Na zajęciach uzyskają Państwo wiedzę na temat:

• tworzenia projektów i przygotowania wniosków unijnych w sektorach „Edukacja szkolna” oraz „Kształcenie i szkolenia zawodowe dla wszystkich typów placówek edukacyjnych”;
  • sposobów pozyskiwania partnerów do projektu;
  • zasad planowania i obliczania budżetu;
  • formalności związanych ze złożeniem wniosku;
  • etapów realizacji projektu;
  • upowszechniania rezultatów projektu i raportowania.

Zajęcia odbędą się w pracowni komputerowej, co umożliwi zastosowanie uzyskanej wiedzy teoretycznej w praktyce.

Prowadząca: Beata Pełech, nauczycielka konsultantka ds. nauczania języka angielskiego

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o zarejestrowanie się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: III/A/9.