Egzamin ósmoklasisty. Vademecum nauczyciela matematyki

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty „Egzamin ósmoklasisty. Vademecum nauczyciela matematyki”, które odbędą się Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Podczas szkolenia nauczyciele dowiedzą się, jakie zmiany wprowadza nowa podstawa kształcenia ogólnego, poznają koncepcję egzaminu ósmoklasisty, strukturę zadań egzaminacyjnych i kryteria ich oceniania, przeanalizują ćwiczenie doskonalące wybrane formy wypowiedzi (znajdujące się w nowej podstawie programowej).

Warsztaty: Egzamin ósmoklasisty. Vademecum nauczyciela matematyki
Zakres: Istota zmian w podstawie programowej kształcenia ogólnego. Koncepcja egzaminu ósmoklasisty. Struktura arkusza, zadania i kryteria oceniania. Doskonalenie umiejętności w zakresie pracy z uczniem przed egzaminem ósmoklasisty.
Termin: 8 lutego 2019, godz. 10.00–14.00
Prowadząca: Beata Misiak
Miejsce:
Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
ul. Gen. J. Sowińskiego 68
sala konferencyjna im. Anny Radziwiłł
Szkolenie bezpłatne
Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o zarejestrowanie się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: II/E/24. Bezpośredni link do szkolenia: Egzamin ósmoklasisty. Vademecum nauczyciela matematyki