ISOS jest już dostępny – zmieniamy się na lepsze!

Szanowni Państwo,

25 maja 2018 roku weszło w życie RODO – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, a w konsekwencji ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r.

Zmiany w obszarze prawnym stały się impulsem do rozpoczęcia prac nad modernizacją Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń, czego efektem jest oddana właśnie do Państwa dyspozycji aplikacja (dostępna na stronie www.szkolenia.zcdn.edu.pl).

Zmiany w obszarze prawnym wpłynęły również na zmianę polityki bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych. W konsekwencji dotychczasowe dane zostały zarchiwizowane i zabezpieczone. Aby więc korzystać z naszej oferty, konieczne jest ponowne założenie konta w ISOS-ie.

W trosce o ochronę Państwa danych zmieniliśmy i dostosowaliśmy nasze wewnętrzne procedury, w tym m.in. zrezygnowaliśmy z dotychczasowego loginu, jakim był PESEL, i zastąpiliśmy go bardziej uniwersalnym adresem mailowym.

W ISOS wbudowaliśmy również liczne udogodnienia, które z pewnością ułatwią rejestrację na nasze szkolenia.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Organizacją Szkoleń bądź z Inspektorem Ochrony Danych: