Konferencja dla nauczycieli języków obcych

Harmonogram konferencji:

10.00–11.00    Egzamin ósmoklasisty. Założenia nowej podstawy programowej z języka obcego nowożytnego w szkole podstawowej

11.00–12.00    Nowa podstawa programowa z języka obcego nowożytnego w szkole ponadpodstawowej (w tym zmiany w zakresie, podobieństwa, różnice w stosunku do poprzedniej podstawy programowej)

12.20–14.30    Prezentacja nowości wydawniczych i pomocy dydaktycznych do nauczania języka obcego ogólnego i ukierunkowanego zawodowo

Uczestnicy konferencji otrzymają pakiety upominkowe przygotowane przez wydawnictwa językowe oraz materiały szkoleniowe opracowane przez MEN i ORE.

Konferencja dla nauczycieli języków obcych na temat nowej podstawy programowej dla szkół ponadpodstawowych oraz egzaminu ósmoklasisty
Zakres:
Nowa podstawa programowa z języka obcego nowożytnego w szkole ponadpodstawowej. Egzamin ósmoklasisty – założenia nowej podstawy programowej z języka obcego nowożytnego w szkole podstawowej. Prezentacja nowości wydawniczych i pomocy dydaktycznych do nauczania języka obcego, w tym ukierunkowanego zawodowo.
Termin: 29 stycznia,  godz. 10.00–14.30
Miejsce:
Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
ul. Gen. J. Sowińskiego 68
sala konferencyjna im. Anny Radziwiłł
Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o zarejestrowanie się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia IV/19.