Lekkoatletyka dla każdego

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu „Lekkoatletyka dla każdego”, które odbędzie się 29 czerwca, w godzinach 10.00–13.00. Zajęcia poprowadzi Agnieszka Beyer-Michoń, nauczycielka konsultantka ds. wychowania fizycznego.

W części teoretycznej, odbywającej się w formie krótkiego wykładu, uczestnicy zostaną zapoznani z zagadnieniami z zakresu lekkoatletyki zawartymi w nowej podstawie programowej dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W części praktycznej uczestnicy zrobią rozgrzewkę lekkoatletyczną, a następnie wykonają ćwiczenia sprawności ogólnej oraz szybkościowe, które można wykorzystać na każdej lekcji z grupami o zróżnicowanym poziomie sprawności.

Szkolenie: Lekkoatletyka dla każdego
Zakres tematyczny:
Grupy ćwiczeń lekkoatletycznych kształtujących szybkość oraz sprawność ogólną. Tworzenie scenariuszy lekcji. Wykorzystanie zasobu ćwiczeń lekkoatletycznych na lekcjach wychowania fizycznego.
Termin:
29 czerwca, godz. 10.00–13.00
Prowadząca: Agnieszka Beyer-Michoń
Miejsce: boisko sportowe przy XIV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie, ul. Kopernika 16A
Prosimy o zabranie ze sobą stroju sportowego.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy zarejestrować się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: I/F/1.