I ty możesz zmienić świat – spotkanie autorskie

Serdecznie zapraszamy 7 czerwca do Biblioteki Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej na bezpłatny wykład i spotkanie z autorkami książki I ty możesz zmienić świat. 42 inspirujące historie o niezwykłych dzieciach. Spotkanie jest adresowane głównie do nauczycieli wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej, języka polskiego, świetlicy oraz bibliotekarzy.

Podczas wykładu uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z tematyką dotyczącą praw dziecka w oparciu o historie z książki I ty możesz zmienić świat. 42 inspirujące historie o niezwykłych dzieciach Karoliny Grabarczyk i Niki Jaworowskiej-Duchlińskiej. Omówione zostaną propozycje warsztatów i scenariusze zajęć związane z tą lekturą. Uczestnicy poznają także inne książki przybliżające temat praw dziecka.

Wykład: I ty możesz zmienić świat. 42 inspirujące historie o niezwykłych dzieciach
Zakres: Prawa dziecka. Książka dla dzieci zaangażowana społecznie. Młody czytelnik jako odbiorca tekstu.
Termin: 7 czerwca, godz. 15.00–16.30
Prowadzące: Karolina Grabarczyk, Nika Jaworska-Duchlińska
Miejsce:
Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin
Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej
Szkolenie bezpłatne

Osoby zainteresowane udziałem w wykładzie prosimy o zarejestrowanie się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: II/O/2. Bezpośredni link do szkolenia: I ty możesz zmienić świat. 42 inspirujące historie o niezwykłych dzieciach