Normalizacja w szkole – seminarium dla nauczycieli i dyrektorów szkół branżowych

Zajęcia zdalnie poprowadzą Małgorzata Pogorzelska – dyrektor Wydziału Prac Normalizacyjnych Polskiego Komitetu Normalizacyjnego (PKN), Anna Tańska – kierownik Sektora Budownictwa i Konstrukcji Budowlanych PKN oraz Paweł Górski – kierownik Działu Edukacji PKN.

Seminarium: Normalizacja w szkole
Zakres tematyczny: Pojęcie normy. Rola norm technicznych i normalizacji w życiu codziennym. Korzyści ze stosowania norm. Sposoby na uczenie o normalizacji. Sposoby na wprowadzenie tematyki normalizacyjnej do zajęć lekcyjnych.
Termin: 7 grudnia, godz. 15.30–17.00

Link do platformy, na której odbędzie się seminarium, zostanie rozesłany pocztą e-mail do zainteresowanych osób, które zarejestrują się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: I/G/8.