Nowa podstawa programowa – konferencja dla matematyków

Zakres tematyczny konferencji: Założenia nowej podstawy programowej. Zmiany w podstawie: czym są spowodowane i jak je interpretować? Możliwości i ograniczenia nowej podstawy programowej. Egzamin maturalny w świetle nowej podstawy programowej.

Planując spotkania, uwzględniono podział na szkoły podstawowe i ponadpodstawowe.

Nauczycieli szkół ponadpodstawowych zapraszamy 13 marca, o godzinie 14.30, do siedziby ZCDN-u w Szczecinie (ul. Gen. J. Sowińskiego 68, sala konferencyjna, parter). Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o zarejestrowanie się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia IV/20 .

Konferencja dla nauczycieli szkół podstawowych odbędzie się 14 marca, o godzinie 14.30, w Szkole Podstawowej nr 55 w Szczecinie (ul. Orawska 1, aula). Rekrutację na to spotkanie prowadzi ODN w Szczecinie. Zgłoszenia przyjmowane są do 11 marca 2019 r. pod adresem sekretariatodn@zcemip.edu.pl.