Jak nowocześnie zarządzać szkołą w oparciu o Style Myślenia

Zapraszamy do rejestrowania się na konferencję dla dyrektorów „Jak nowocześnie zarządzać szkołą w oparciu o Style Myślenia?, która odbędzie się 18 października.

Rejestracja: 8.45–9.30

Część prezentacyjna: 9.35–10.50

Jak zarządzać w Szkole? – czyli Moja Rola Dyrektora, Iwona Bobrowska-Budny (Certyfikowany Trener FRIS®, wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie)

Style Myślenia w edukacji, Anna Samborska-Owczarek (Autorka Modelu FRIS®)