Pomoc psychologiczna dla nauczycieli

W związku z trudną i stawiającą nowe wyzwania przed nauczycielami sytuacją związaną z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego uruchamiamy dla Państwa pomoc psychologiczną, której udzielać będzie Hanna Załuska – psycholożka i terapeutka.

Hanna Załuska jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku Psychologia, specjalność: Psychologia kliniczna na Uniwersytecie Szczecińskim oraz studiów podyplomowych na kierunku Psychologia Transportu na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła II rok szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu (szkolenie posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej). Obecnie jest w trakcie dalszego szkolenia prowadzącego do certyfikacji.

W celu umówienia się na konsultację telefoniczną, prosimy o kontakt mailowy: hzaluska@zcdn.edu.pl.