Vademecum nauczyciela języka polskiego – egzamin ósmoklasisty

Serdecznie zapraszamy do siedziby ZCDN-u w Gryficach na szkolenie „Egzamin ósmoklasisty. Vademecum nauczyciela. Język polski”. Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się, jakie zmiany wprowadza nowa podstawa kształcenia ogólnego, poznają koncepcję egzaminu ósmoklasisty, strukturę zadań egzaminacyjnych i kryteria ich oceniania.  Ponadto przeanalizowane zostaną ćwiczenia, doskonalące wybrane formy wypowiedzi, znajdujące się w nowej podstawie programowej.

Szkolenie: Egzamin ósmoklasisty. Vademecum nauczyciela. Język polski

Zakres: Istota zmian w podstawie programowej kształcenia ogólnego. Koncepcja egzaminu ósmoklasisty. Struktura arkusza, zadania i kryteria oceniania. Doskonalenie umiejętności w zakresie pracy z uczniem przed egzaminem ósmoklasisty.

21 listopada, godz.  14.30–17.45

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wybór dogodnego miejsca i terminu oraz zarejestrowanie się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numery formy: II/D/35/5.