Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli

305

Przypominamy, że wśród proponowanych w naszej ofercie form doskonalenia znajdują się sieci współpracy i samokształcenia dla nauczycieli poszczególnych przedmiotów, w ramach których możliwa jest również współpraca na odległość. Zachęcamy do dołączenia do sieci, które działają także w trybie zdalnym.

Poniżej prezentujemy listę funkcjonujących w Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli sieci współpracy i samokształcenia dla nauczycieli poszczególnych przedmiotów/obszarów wraz z danymi kontaktowymi koordynatora/koordynatorki. Osoby zainteresowane dołączeniem do grupy prosimy o kontakt za pośrednictwem podanych adresów poczty elektronicznej.

  • Sieć współpracy i samokształcenia dla dyrektorów szkół podstawowych
    Janusz Cymerman
    Link do szkolenia
  • Sieć współpracy i samokształcenia dla dyrektorów szkół branżowych
    Beata Miętus
    Link do szkolenia
  • Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli języka polskiego kreatywny polonista
    Anna  Kondracka-Zielińska
    email: akondracka-zielinska@zcdn.edu.pl
  • Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli przedszkola program profilaktyczny „Zosia Samosia idzie w świat”
    Renata Wiśniewska
    email: rwisniewska@zcdn.edu.pl
  • Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej
    Beata Standio
    email: bstandio@zcdn.edu.pl
  • Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli biologii
    Małgorzata  Majewska
    email: mmajewska@zcdn.edu.pl
  • Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli przedmiotów przyrodniczych – zajęcia terenowe
    Zdzisław Nowak
    e-mail: znowak@zcdn.edu.pl 
  • Sieć współpracy i samokształcenia dla początkujących nauczycieli matematyki szkół podstawowych
    Anna Bazyluk
    email: abazyluk@zcdn.edu.pl
  • Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli doradców zawodowych
    Agnieszka Kacała
    email: akacala@zcdn.edu.pl
  • Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli matematyki szkół ponadpodstawowych
    Beata Misiak
    email: bmisiak@zcdn.edu.pl
  • Sieć współpracy i samodoskonalenia dla pedagogów szkolnych
    Renata Majewska
    email: rmajewska@zcdn.edu.pl
  • Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli techniki
    Waldemar Zaborski
    email: wzaborski@zcdn.edu.pl
  • Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli pracujących z dziećmi z niepełnosprawnością
    Weronika Dwojakowska
    email: wdwojakowska@zcdn.edu.pl
  • Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli przyrody
    Zdzisław Nowak
    email: znowak@zcdn.edu.pl
  • Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli bibliotekarzy szkolnych (Szczecin)
    Regina Czekała
    email: rczekala@zcdn.edu.pl
  • Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli bibliotekarzy szkolnych
    (OZ Myślibórz)
    Barbara  Bycka
    email: mysliborz@zcdn.edu.pl
  • Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli bibliotekarzy szkolnych
    (OZ Gryfice)
    Agnieszka Jankowska
    email: gryfice@zcdn.edu.pl
  • Sieć współpracy bibliotekarzy szkolnych – dokumentacja biblioteki szkolnej
    (OZ Świnoujście)
    Romualda Stefanowicz
    email: swinoujscie@zcdn.edu.pl