Style Myślenia (w) edukacji – konferencja dla nauczycieli

Zapraszamy nauczycieli do rejestrowania się na konferencję „Style Myślenia (w) edukacji – polskie, praktyczne i nowoczesne metody pracy”, która odbędzie się 19 października 2017 roku.

Rejestracja: 8:45 – 9:30

Część prezentacyjna: 9:35 – 10:50

Jaki wpływ wywierają przekonania nauczyciela na sukcesy edukacyjne uczniaLilianna Kupaj (trener, zapoczątkowała w Polsce nurt coachingu edukacyjnego, autor projektu 1 Szkoła 1 Coach (od 2012), autorka 6 książek o tematyce life i edu coachingowej, Kobieta Biznesu uhonorowana w 2015 r. tytułem Kreator Kompetencji Społecznych)

Style Myślenia w edukacjiAnna Samborska-Owczarek (Autorka Modelu FRIS®)

Jak Fajnie, Rozwojowo i Skutecznie pracować w zespole przedmiotowym w szkole, aby podwyższyć efektywność projektów realizowanych przez uczniów?,Agnieszka Saramowicz-Garstecka (Certyfikowany Trener FRIS®, nauczyciel, edu coach ICI)

Przerwa kawowa: 10:50-11:10
Część prezentacyjna: 11:10-12:30
Odkrywanie potencjału i budowanie samoświadomości uczniów w oparciu o znajomość stylu myślenia FRIS®, Kamila Przeniosło (Certyfikowany Trener FRIS®, filolog, przedsiębiorca), Agata Wasyliszyn-Sztaba (Certyfikowany Trener FRIS®, polonistka, coach, trener)
Optymalizacja doboru osób do pełnienia ról i realizacji określonych zadań w szkole, Jarosław Kordziński (Certyfikowany Trener FRIS®, coach, mediator, tutor, autor wielu książek dla nauczycieli i dyrektorów szkół)
Wpływ stylu myślenia i działania FRIS® nauczyciela na metody i formy jego pracy, Anna Jurewicz (Certyfikowany Trener FRIS®, coach, polonistka, trener sportowy, twórca autorskich warsztatów dla dyrektorów i nauczycieli)
Część praktyczna
(5 równoległych warsztatów po 60 min., powtórzonych dwukrotnie)13:00 – 14:00 – blok warsztatowy 1.
14:20 – 15:20 – blok warsztatowy 2.

Warsztat 1: Czynniki indywidualne pozwalające spieszyć się z uczestnictwa w pracy zespołowej, Jarosław Kordziński (Certyfikowany Trener FRIS®, coach, mediator, tutor, autor wielu książek dla nauczycieli i dyrektorów szkół)

Warsztat 2: Warsztat rozwijający kompetencje społeczne ucznia – symulacja coachingowej lekcji wychowawczej pt. „Marzyć? Tak, poproszę bez ograniczeń”, Lilianna Kupaj (trener, zapoczątkowała w Polsce nurt coachingu edukacyjnego, autor projektu 1 Szkoła 1 Coach (od 2012), autorka 6 książek o tematyce life i edu coachingowej, Kobieta Biznesu uhonorowana w 2015 r. tytułem Kreator Kompetencji Społecznych)

Warsztat 3: Refleksja dotycząca tego, w jakim stopniu ich styl myślenia i działania FRIS® nauczyciela wpływa na jego metody i formy pracy z uczniami, Anna Jurewicz

Warsztat 4: FRISlekcja czyli jak Fajnie, Rozwojowo i Skutecznie przeprowadzić lekcję języka obcego, aby rozwijać potencjał każdego ucznia z uwzględnieniem jego Stylu Myślenia, Agnieszka Saramowicz-Garstecka (Certyfikowany Trener FRIS®, nauczyciel, edu coach ICI)