Szkolenie dla polonistów

W części praktycznej uczestnicy będą pracować z tekstem źródłowym, a także literackim (fragmenty poezji i prozy). Celem warsztatów będzie uświadomienie nauczycielom, jakiego typu zadań można się spodziewać na egzaminie zewnętrznym oraz w jaki sposób można je samemu tworzyć, by uatrakcyjnić ćwiczenia oferowane w dostępnych podręcznikach.

9 grudnia 2017, godz. 12.15–15.15 (II grupa)

ZCDN, ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin, sala 119

Warsztaty poprowadzi Anna Kondracka-Zielińska, doktor nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa, nauczyciel dyplomowany języka polskiego w I LO w Szczecinie, egzaminator gimnazjalny i maturalny, lider „Matura 2015” w województwie zachodniopomorskim.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o zarejestrowanie się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy:
III/C/112 – I grupa (rejestracja zamknięta)
III/C/112/1 – II grupa
.