Wakacje z ZCDN-em

Jak co roku zapraszamy Państwa do udziału w szkoleniach, które zostały zaplanowane na pierwszy tydzień wakacji. Tegoroczna oferta wakacyjna będzie zrealizowana zarówno w trybie zdalnym, jak i stacjonarnym. Mamy nadzieję, że propozycje warsztatów i wykładów będą dla Państwa nie tylko interesującą formą spędzenia czasu, ale także inspiracją do podejmowania nowych inicjatyw w przyszłym roku szkolnym.
Tematyka wielu zaproponowanych szkoleń jest związana z wyzwaniami współczesnej edukacji i zawiera zagadnienia przydatne w codziennej pracy.

HARMONOGRAM SZKOLEŃ
(27 czerwca – 1 lipca)

Osoby zainteresowane udziałem w danej formie doskonalenia prosimy o zarejestrowanie się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń (www.szkolenia.zcdn.edu.pl).