Aktualności

BiblioLAB – nabór do stolików eksperckich

Jeżeli pracujesz w bibliotece na terenie województwa zachodniopomorskiego, działasz innowacyjnie i chcesz zaprezentować swoje zrealizowane pomysły lub odniesiony sukces innym bibliotekarzom – zostań ekspertem BiblioLAB-u.

Nowości w zborach – lipiec 2018

Opracowanie: Barbara Keller

„Czarny kot na białym śniegu”

Czarny kot na białym śniegu jest opowiadaniem złożonym przez Barbarę Keller, nauczycielkę bibliotekarkę pracującą w Bibliotece Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej, ze zdań wpisywanych do zeszytu z okazji Nocy Bibliotek przez osoby zainteresowane tą tradycją i ceniące sobie zabawę mającą wiele z terapii dla zmęczonych rzeczywistością.

Noc bibliotek 2018

Czwarta edycja Nocy Bibliotek w Bibliotece Pedagogicznej ZCDN-u przebiegła w kameralnej atmosferze ze względu na konkurencję ze strony Dni Morza. Goście przybyli punktualnie o godzinie 17.00 i dzięki temu, że nie było tłoczno, każdy znalazł się od razu w centrum uwagi.

Odbierz egzemplarz książki – bezpłatnie!

"Interpretatywny słownik terminów kulturowych 2.0" to publikacja o charakterze popularnonaukowym wydana wspólnie przez Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Szczecińskiego.
ZCDN