Aktualności

Zmiana organizacji pracy 21 lutego

Uprzejmie informujemy, że 21 lutego 2019 roku godziny otwarcia Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Biblioteki Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej ulegną zmianie. ZCDN tego dnia w godzinach 14.00–16.00 będzie nieczynny. Za niedogodności przepraszamy.

Nowości w zbiorach – luty 2019

Opracowanie: Agnieszka Jankowska

IBUK Libra – całodobowy dostęp do publikacji z różnych dziedzin

Z przyjemnością informujemy, że czytelnicy Biblioteki Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej mogą bezpłatnie korzystać z szerokiej oferty IBUK Libra – wirtualnej czytelni Wydawnictwa Naukowego PWN z całodobowym dostępem do publikacji z różnych dziedzin. Zachęcamy do odbierania indywidualnych kodów, umożliwiających korzystanie z zasobów za pośrednictwem prywatnych komputerów i urządzeń mobilnych.

Aktualizacja informatycznego systemu do obsługi czytelników

Uprzejmie informujemy, że ze względu na prace modernizacyjne systemu informatycznego – w terminie od 8 do 13 lutego mogą wystąpić utrudnienia związane z udostępnianiem zbiorów Biblioteki Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej. Za niedogodności przepraszamy.

Mikołajki w bibliotece

6 grudnia 2018 roku w Bibliotece Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej (ZCDN) odbyła się tradycyjnie impreza mikołajkowa dla dzieci. Przybyły na nią maluchy z dwoma nauczycielkami z Przedszkola Publicznego nr 3 „Pentliczek”.
ZCDN