Zaproszenie do wzięcia udziału w badaniu Młodzicyfrowi.pl

Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli (regionalny koordynator) oraz Fundacja DBAM O MÓJ Z@SIĘG (organizator badania) serdecznie zapraszają dyrektorów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do wzięcia udziału w projekcie naukowo-badawczym „Młodzicyfrowi.pl”.

Konferencja: Integracja dla edukacji

Jako lokalni partnerzy serdecznie zapraszamy dyrektorów, nauczycieli, pedagogów, nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej na bezpłatną konferencję „V edycja integracji dla edukacji”. Patronat honorowy nad cyklem konferencyjnym objął Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak.

Polsko-Niemiecki Zlot Pedagogów i Edukatorów Teatru

Polecamy Państwa uwadze towarzyszący 53 Przeglądowi Teatrów Małych Form KONTRA-PUNKT 2018 – organizowany po raz drugi Polsko-Niemiecki Zlot Pedagogów i Edukatorów Teatru. W centrum zainteresowań tegorocznej edycji znajdą się działania teatralne prowadzone w placówkach oświatowych oraz ze społecznościami lokalnymi. Zlot odbędzie się w dniach 26–28 maja 2018 r.

Konferencja: Mowa nienawiści, fake news, propaganda – wspólni wrogowie demokracji

Polecamy Państwa uwadze konferencję „Mowa nienawiści, fake news, propaganda – wspólni wrogowie demokracji”, która odbędzie się 28 maja w Hotelu Radisson przy Placu Rodła w Szczecinie.

Regionalna konferencja na temat uzależnień

Serdecznie zapraszamy nauczycieli, wychowawców, pedagogów i psychologów szkolnych z województwa zachodniopomorskiego do udziału w bezpłatnej konferencji dotyczącej uzależnienia od narkotyków, która odbędzie się 12 czerwca w Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli.
ZCDN