ZCDN Konkursy

Konkursy

Wyniki LI Konkursu Chemicznego

Prezentujemy wyniki II etapu LI Konkursu Chemicznego dla uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego, jednego z najstarszych konkursów przedmiotowych organizowanych w regionie.

II etap Wojewódzkich Konkursów Języków Obcych

Przypominamy, że część ustna Wojewódzkich Konkursów Języków Obcych dla uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego odbędzie się w sobotę 23 marca, o godzinie 11.00, na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego, w budynku nr 4, przy Alei Piastów 40B.

Podsumowanie XXIV Wojewódzkiego Seminarium Astronomiczno-Astronautycznego

5 marca 2019 roku odbyło się XXIV Wojewódzkie Seminarium Astronomiczno-Astronautyczne, na którym przedstawiono 7 referatów. Poniżej prezentujemy wyniki obrad Komisji konkursowej.

Wyniki I etapu LI Konkursu Chemicznego

Prezentujemy wyniki I etapu LI Konkursu Chemicznego dla uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, a finalistów zapraszamy już 16 marca, o godzinie 11.00, na II etap konkursu.
Konkursy przedmiotowe

Rusza kolejna edycja konkursów przedmiotowych

Szanowni Państwo, wraz z nowym rokiem rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego do udziału w konkursach przedmiotowych. Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem organizacyjnym obowiązującym w roku szkolnym 2018/2019.
ZCDN