ZCDN Konkursy

Konkursy

Uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych

29 maja w sali konferencyjnej Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli odbyło się uroczyste podsumowanie kolejnej edycji konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowanych przez Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Uniwersytet Szczeciński, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Akademię Morską w Szczecinie oraz Szkołę Wyższą Collegium Balticum.

Wyniki XX Konkursu Biologicznego

Prezentujemy wyniki XX Konkursu Biologicznego dla uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, a laureatów i wyróżnionych zapraszamy na uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych, które odbędzie się 29 maja o godz. 11.00 w Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Wyniki XII Konkursu Geograficzno-Nautologicznego

Prezentujemy wyniki XII Konkursu Geograficzno-Nautologicznego dla uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019. W imieniu organizatorów oraz członków komisji dziękujemy wszystkim uczniom za udział a nauczycielom i rodzicom za trud oraz wsparcie niezbędne w przygotowaniach do konkursu.

Uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych 2019

Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli ma zaszczyt zaprosić laureatów i wyróżnionych wraz z opiekunami naukowymi na uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego, która odbędzie się 29 maja (środa), o godzinie 11.00, w sali konferencyjnej ZCDN-u.

Przedłużenie terminu nadsyłania zgłoszeń na Konkurs Biologiczny

Uprzejmie informujemy, że do 9 maja przedłużony został termin nadsyłania zgłoszeń na XX Konkurs Biologiczny dla uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego. Ponadto znane są już zagadnienia na część praktyczną konkursu.
ZCDN