ZCDN Konkursy

Konkursy

Konkurs „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”

Zachęcamy do zapoznania się oraz rozpropagowania wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych informacji na temat VI edycji ogólnopolskiego Konkursu „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii (1790–1990)”, którego organizatorem jest Fundacja Centrum Solidarności w Gdańsku.

XVIII edycja konkursu z edukacji regionalnej „Moja mała ojczyzna. Moja miejscowość, mój region”

11 maja 2018 roku w Muzeum Narodowym w Szczecinie odbyła się uroczystość podsumowania XVIII edycji konkursu z edukacji regionalnej „Moja mała ojczyzna. Moja miejscowość, mój region”, podczas której wręczono dyplomy i nagrody laureatom wszystkich kategorii wiekowych.

Uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych 2017/2018

Serdecznie zapraszamy laureatów i wyróżnionych, wraz z opiekunami naukowymi, na uroczystość podsumowania konkursów, która odbędzie się 22 maja (wtorek), o godzinie 11.00, na Wydziale Matematyczno-Fizycznym Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Wielkopolska 15, Szczecin).

Konkurs „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”

Fundacja Centrum Solidarności w Gdańsku, we współpracy z Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli, zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa zachodniopomorskiego do udziału w V edycji ogólnopolskiego konkursu „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”. Etap wojewódzki odbędzie się 15 marca.
Konkursy przedmiotowe

Rusza kolejna edycja konkursów przedmiotowych

Szanowni Państwo, wraz z nowym rokiem rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego do udziału w konkursach przedmiotowych. Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem organizacyjnym obowiązującym w roku szkolnym 2017/2018.
ZCDN