ZCDN Konkursy

Konkursy

XVIII edycja konkursu z edukacji regionalnej „Moja mała ojczyzna. Moja miejscowość, mój region”

11 maja 2018 roku w Muzeum Narodowym w Szczecinie odbyła się uroczystość podsumowania XVIII edycji konkursu z edukacji regionalnej „Moja mała ojczyzna. Moja miejscowość, mój region”, podczas której wręczono dyplomy i nagrody laureatom wszystkich kategorii wiekowych.

Uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych 2017/2018

Serdecznie zapraszamy laureatów i wyróżnionych, wraz z opiekunami naukowymi, na uroczystość podsumowania konkursów, która odbędzie się 22 maja (wtorek), o godzinie 11.00, na Wydziale Matematyczno-Fizycznym Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Wielkopolska 15, Szczecin).

Konkurs „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”

Fundacja Centrum Solidarności w Gdańsku, we współpracy z Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli, zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa zachodniopomorskiego do udziału w V edycji ogólnopolskiego konkursu „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”. Etap wojewódzki odbędzie się 15 marca.
Konkursy przedmiotowe

Rusza kolejna edycja konkursów przedmiotowych

Szanowni Państwo, wraz z nowym rokiem rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego do udziału w konkursach przedmiotowych. Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem organizacyjnym obowiązującym w roku szkolnym 2017/2018.

Konkurs: Poszukiwacze Smaków

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego ogłasza V edycję konkursu „Poszukiwacze Smaków”, którego celem jest aktywizacja młodzieży w zakresie: poszukiwania produktów/potraw tradycyjnych, charakterystycznych dla danej rodziny, miejscowości, regionu; wskazania kulinarnych odrębności kulturowych pielęgnowanych w rodzinnych domach; kultywowania tożsamości regionalnej; pielęgnowania kulinarnych więzi międzypokoleniowych.
ZCDN