ZCDN Konkursy Inne konkursy

Inne konkursy

Konkurs „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”

Fundacja Centrum Solidarności w Gdańsku, we współpracy z Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli, zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa zachodniopomorskiego do udziału w V edycji ogólnopolskiego konkursu „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”. Etap wojewódzki odbędzie się 15 marca.

Konkurs: Poszukiwacze Smaków

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego ogłasza V edycję konkursu „Poszukiwacze Smaków”, którego celem jest aktywizacja młodzieży w zakresie: poszukiwania produktów/potraw tradycyjnych, charakterystycznych dla danej rodziny, miejscowości, regionu; wskazania kulinarnych odrębności kulturowych pielęgnowanych w rodzinnych domach; kultywowania tożsamości regionalnej; pielęgnowania kulinarnych więzi międzypokoleniowych.

Konkurs: Ekosystem Parku Krajobrazowego w oczach dziecka

Polecamy Państwa uwadze wojewódzki konkurs plastyczny dla dzieci w wieku przedszkolnym „Ekosystem Parku Krajobrazowego w oczach dziecka”, którego organizatorem jest Przedszkole Publiczne nr 3 „Pętliczek” w Szczecinie.

Konkurs „Poszukiwacze Smaków”

Polecamy Państwa uwadze konkurs „Poszukiwacze Smaków”, którego celem jest, między innymi, kultywowanie tożsamości regionalnej i kulinarnych więzi międzypokoleniowych oraz identyfikacja i gromadzenie wiedzy o tradycyjnych produktach lub potrawach z regionu.

Konkurs „Wolontariusz Roku” 2016/2017

Organizowany przez MEN konkurs „Wolontariusz Roku” skierowany jest do szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych działających na terytorium Polski, a także do szkół polskich funkcjonujących poza granicami kraju – nadzorowanych przez Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą oraz polonijnych szkół społecznych.
ZCDN