ZCDN Konkursy Inne konkursy

Inne konkursy

Konkurs: Ekosystem Parku Krajobrazowego w oczach dziecka

Polecamy Państwa uwadze wojewódzki konkurs plastyczny dla dzieci w wieku przedszkolnym „Ekosystem Parku Krajobrazowego w oczach dziecka”, którego organizatorem jest Przedszkole Publiczne nr 3 „Pętliczek” w Szczecinie.

Konkurs „Poszukiwacze Smaków”

Polecamy Państwa uwadze konkurs „Poszukiwacze Smaków”, którego celem jest, między innymi, kultywowanie tożsamości regionalnej i kulinarnych więzi międzypokoleniowych oraz identyfikacja i gromadzenie wiedzy o tradycyjnych produktach lub potrawach z regionu.

Konkurs „Wolontariusz Roku” 2016/2017

Organizowany przez MEN konkurs „Wolontariusz Roku” skierowany jest do szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych działających na terytorium Polski, a także do szkół polskich funkcjonujących poza granicami kraju – nadzorowanych przez Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą oraz polonijnych szkół społecznych.

Ruszyła VI edycja Konkursu Naukowego E(x)plory!

Polecamy Państwa uwadze niezwykły konkurs dla młodzieży w wieku 13–20 lat, do którego można zgłaszać pomysły z różnych dziedzin naukowych. Celem Konkursu Naukowego E(x)plory jest zapewnienie młodym naukowcom oraz pasjonatom wiedzy, innowacji i nowych technologii środowiska sprzyjającego rozwojowi ich badań i zainteresowań.

Konkurs „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”

Zachęcamy do zapoznania się oraz rozpropagowania wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych informacji na temat IV edycji ogólnopolskiego Konkursu „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”, którego organizatorem jest Fundacja Centrum Solidarności w Gdańsku.
ZCDN