Warsztaty w EcoGeneratorze

Serdecznie zapraszamy nauczycieli przedmiotów przyrodniczych do szczecińskiego EcoGeneratora – nowoczesnej spalarni odpadów komunalnych, znajdującego się na Ostrowie Grabowskim. Warsztaty odbędą się 7 i 18 kwietnia (termin do wyboru).

Zmiana organizacji pracy Oddziału Zamiejscowego ZCDN-u w Świnoujściu

Uprzejmie informujemy, że 22 i 30 marca Oddział Zamiejscowy ZCDN-u w Świnoujściu będzie nieczynny. Za niedogodności przepraszamy.

Wykład interaktywny: Zachwycające lektury – czytanie wrażeniowe i upowszechnianie literatury dziecięcej

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Małgorzatą Swędrowską, twórczynią koncepcji czytania wrażeniowego, czyli aktywnego modelu czytania dzieciom w grupie przedszkolnej i wczesnoszkolnej, które odbędzie się 6 kwietnia w godz. 14.00–19.00.

Umiejętności matematyczne w nauczaniu biologii

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie „Wykorzystanie wiedzy i umiejętności matematycznych w nauczaniu biologii”, podczas którego omówione zostaną takie zagadnienia, jak myślenie matematyczne i naukowe, w kontekście nowej podstawy programowej z biologii.

Konsultacje metodyczne w zakresie nauczania muzyki i muzykoterapii

Serdecznie zapraszamy na indywidualne lub zespołowe konsultacje metodyczne w zakresie nauczania muzyki i muzykoterapii. Konsultacje prowadzi Małgorzata Górna, magister sztuki w zakresie wychowania muzycznego, absolwentka studiów podyplomowych w zakresie muzykoterapii, emisji głosu i teorii muzyki oraz nauczycielka literatury muzycznej w OSM w Szczecinie.
ZCDN