Seminarium: 5 minut przed sprawdzianem z matematyki

2031

Serdecznie zapraszamy nauczycieli matematyki szkół podstawowych na seminarium „5 minut przed sprawdzianem z matematyki”, które odbędzie się  5 marca, w godzinach 9.00–13.00.

Celem spotkania jest wskazanie praktycznych rozwiązań, które pomogą zaangażować  uczniów w przygotowanie się  do sprawdzianu „na ostatnią chwilę”.

W programie:

• Realizacja podstawy programowej – czyli co umieją, jakie trudności mają moi uczniowie?
  • Jak zwiększyć skuteczność uczniów na egzaminie? – czyli o strategiach rozwiązywania zadań zamkniętych.
  • Ciekawe powtórki – czyli mam pomysł na…

Seminarium poprowadzi Grażyna Kowalewska, nauczycielka konsultantka ds. edukacji matematycznej w ZCDN-ie.

Osoby zainteresowane udziałem w seminarium prosimy o zarejestrowanie się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: IX/4.

Zajęcia odbędą się w siedzibie ZCDN-u przy ul. Gen. J. Sowińskiego 68 w Szczecinie, w sali konferencyjnej.