Ferie z ZCDN-em 2022

Po raz kolejny w okresie ferii zimowych Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli organizuje cykl szkoleń przygotowanych specjalnie dla tych nauczycieli, którzy chcą aktywnie spędzić czas zimowego wypoczynku. Proponujemy Państwu bezpłatne szkolenia online o zróżnicowanej tematyce, w tym dotyczące nauczania na odległość. Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie wśród oferty warsztatowej coś dla siebie.

HARMONOGRAM SZKOLEŃ
(kliknij, aby otworzyć)

Osoby zainteresowane udziałem w proponowanych zdalnych formach doskonalenia prosimy o zarejestrowanie się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu realizacji zajęć zostaną wysłane do Państwa pocztą elektroniczną. W razie pytań prosimy o kontakt z Organizacją Szkoleń: tel. 91 435 06 30, e-mail: szkolenia@zcdn.edu.pl.