Tydzień Bibliotek 2021

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach, organizowanych z okazji XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, który tradycyjnie rozpoczyna się 8 maja Dniem Bibliotekarki i Bibliotekarza. Tegorocznym hasłem obchodów jest „Znajdziesz mnie w bibliotece”. W nawiązaniu do tego hasła Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej w Szczecinie przygotowała dla czytelniczek i czytelników wiele atrakcji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach online, które odbędą się w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek:

• Nowości w Kąciku książki dziecięcej
  • Pomysły na gry i zabawy w bibliotece
  • Prezentacja na temat biblioterapii
  • Kącik książki psychologicznej i pedagogicznej – sztuka porozumiewania się
  • Filmik o ponadczasowości książek
  • Warsztaty „Biblioterapia w szkole”
  • Storywritting, czyli coroczna tradycja wspólnego pisana opowiadania. Tym razem z nagrodą książkową!

Zapraszamy do śledzenia naszej strony oraz profilu ZCDN-u na Facebooku, na których będą umieszczane aktualne informacje dotyczące wydarzeń związanych z obchodami Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.