Tydzień Mózgu w ZCDN-ie

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach realizowanych w ramach „Tygodnia Mózgu w ZCDN-ie”, które odbędą się online w okresie od 15 do 19 marca. Organizatorami przedsięwzięcia są Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenie Nauczycieli i Oddział Szczeciński Polskiego Towarzystwa Przyrodników im. Kopernika, przy współpracy z Kuratorium Oświaty w Szczecinie, Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Szczecinie i Ośrodkiem Edukacji Przyrodniczo-Leśnej przy Nadleśnictwie Kliniska.

Osoby zainteresowane udziałem w proponowanych zdalnych formach doskonalenia prosimy o zarejestrowanie się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu realizacji poszczególnych szkoleń zostaną wysłane do Państwa pocztą elektroniczną. W razie pytań prosimy o kontakt z Organizacją Szkoleń.

Odnośniki do poszczególnych szkoleń znajdą Państwo poniżej:

15 marca 2021
Tydzień Mózgu w ZCDN-ie – Wpływ grzybów na organizm człowieka

16 marca 2021
Tydzień Mózgu w ZCDN-ie – Zabawy z książką w bibliotece a rozwój umysłowy dziecka

17 marca 2021
Tydzień Mózgu w ZCDN-ie – Las poznać, przeżyć, rozumieć

18 marca 2021
Tydzień Mózgu w ZCDN-ie – Edukacja przedmiotowa i promocja zdrowia w praktyce szkolnej

19 marca 2021
Tydzień Mózgu w ZCDN-ie – Zioła i przyprawy jako źródła zdrowia i urody