XIII Konkurs Dziennikarski „Bliżej niż myślisz”

Zachęcamy Państwa do zapoznania uczniów z regulaminem Konkursu Dziennikarskiego „Bliżej niż myślisz” – organizowanego przez Szczecińską Szkołę Wyższą Collegium Balticum przy współudziale Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli – oraz zachęcenia swoich podopiecznych do pisania felietonów.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych i swym zasięgiem obejmuje całe województwo zachodniopomorskie.

Aby wziąć udział w konkursie, należy napisać felieton na jeden z trzech podanych tematów:

1. Pandemia i codzienność: czy wprowadzone ograniczenia mogą nas nauczyć korzystania z życia?
  2. Druki, ebooki, audiobooki: czy zróżnicowane nośniki literatury wspierają współczesne czytelnictwo?
  3. W świecie ficków. Co fanfiction wnosi (nie tylko) do świata fandomów?

Termin nadsyłania felietonów upływa 16 kwietnia 2021 roku.

Regulamin oraz szczegółowe informacje na temat zasad nadsyłania zgłoszeń znajdą Państwo w regulaminie konkursu oraz na stronie internatowej Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum.