Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF

W rocznicę uchwalenia Konwencji Praw Dziecka UNICEF organizuje akcję edukacyjną dla przedszkoli i szkół. Do 20 listopada można zgłosić swoją placówkę i w poniedziałek 21 listopada przeprowadzić zajęcia przybliżające uczniom Konwencję o prawach dziecka oraz poruszające kwestie przeciwdziałania dyskryminacji.

UNICEF przekaże przydatne materiały i scenariusze wszystkim placówkom, które zadeklarują swój udział w akcji.

Więcej informacji oraz formularz rejestracji można znaleźć na stronie organizatora.