Noc Bibliotek 2020

Już dziś natomiast zapraszamy Państwa do wspólnej zabawy literackiej – corocznej akcji Storywriting. Prosimy o przesłanie do 10 października na adres mailowy bkeller@zcdn.edu.pl krótkiego cytatu  pochodzącego z „mniej lub bardziej” niezapomnianej książki. Nadesłane fragmenty w całość – pod tajemniczym tytułem „Mrgła nad moczadłami” – ułoży Barbara Keller, nauczycielka bibliotekarka. Ci z Państwa, którzy zasmakowali w czytaniu, na pewno znajdą coś odpowiedniego – niekoniecznie związanego z tytułem. Cytaty pozostaną w cudzysłowach, natomiast może im się przydarzyć rozdzielenie, podzielenie lub połączenie z innymi cytatami – wszystko pozostanie w gestii autorki projektowanych opowiadań, powstających cyklicznie z okazji Nocy Bibliotek.