ZCDN

„Atomy wiedzy”. Wyjazdowe szkolenie dla nauczycieli fizyki i chemii w Genewie

Od 11 do 19 marca 2023 roku odbędą się wyjazdowe, bezpłatne warsztaty dla nauczycieli fizyki i chemii z całej Polski. Liczba miejsc ograniczona! Celem wyjazdu do Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych CERN w Genewie jest rozszerzenie kompetencji nauczycieli o najnowszą wiedzę i umiejętności.

Organizator pokrywa koszty szkolenia, przejazdu, noclegu i zakwaterowania. W pierwszej kolejności przyjmowani są nauczyciele fizyki, potem chemii. Liczba uczestników ograniczona jest do 36 osób.

Więcej informacji w komunikacie MEiN. Zgłoszenia przyjmowane są online za pośrednictwem formularza ORE.

Podobne wpisy:
Konkursy i programy Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Na stronie Kuratorium Oświaty w Szczecinie zostało ogłoszonych kilka różnych konkursów i programów adresowanych do nauczycieli i uczniów różnych poziomów nauczania. Zachęcamy do zapoznana się z propozycjami.

Innowacyjny nauczyciel i jego praktyki

Instytut Badań Edukacyjnych opublikował 20 portretów praktyków szkolnych z czterech krajów europejskich, stanowiących cenny materiał dla nauczycieli szukających inspiracji do własnej pracy.

Gra edukacyjna „Regionalne Wędrówki”

Instytut Badań Edukacyjnych w ramach projektu, który ma na celu wzbudzenie świadomości i przynależności regionalnej w codziennym życiu dzieci i młodzieży, rekomenduje zestaw edukacyjny „Regionalne Wędrówki”.