ZCDN

„Atomy wiedzy”. Wyjazdowe szkolenie dla nauczycieli fizyki i chemii w Genewie

Od 11 do 19 marca 2023 roku odbędą się wyjazdowe, bezpłatne warsztaty dla nauczycieli fizyki i chemii z całej Polski. Liczba miejsc ograniczona! Celem wyjazdu do Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych CERN w Genewie jest rozszerzenie kompetencji nauczycieli o najnowszą wiedzę i umiejętności.

Organizator pokrywa koszty szkolenia, przejazdu, noclegu i zakwaterowania. W pierwszej kolejności przyjmowani są nauczyciele fizyki, potem chemii. Liczba uczestników ograniczona jest do 36 osób.

Więcej informacji w komunikacie MEiN. Zgłoszenia przyjmowane są online za pośrednictwem formularza ORE.

Podobne wpisy:
Konkurs dla młodzieży „Konstruktorzy Marzeń 2024”

Centrum Nauki Kopernik wraz z partnerem strategicznym – firmą Boening zapraszają do udziału w konkursie „Konstruktorzy Marzeń 2024”.

Jak wspierać uczniów w samodzielnym uczeniu się?

Instytut Badań Edukacyjnych opracował informatory dla nauczycieli i dyrektorów szkół, zawierające przykładowe rozwiązania i dobre praktyki wspierające uczniów w samodzielnej nauce.

Zespół ds. Praw i Obowiązków Ucznia

Ministra edukacji narodowej Barbara Nowacka powołała zespół ekspercki przy ministerstwie, którego zadaniem będzie praca nad zmianami ustawowymi w dziedzinie praw i obowiązków ucznia oraz powołanie ogólnopolskiego rzecznika praw ucznia.