ZCDN

Edukacja w czasach pandemii wirusa COVID-19

Publikacja zawiera zbiór czternastu artykułów napisanych przez specjalistów edukacyjnych, poruszających, między innymi, problematykę dotyczącą sytuacji psychologicznej uczniów, rodziców i nauczycieli oraz wyzwań związanych z edukacją zdalną.

„Pomyślałem, że tego typu opracowanie jest pilnie potrzebne w Polsce. Potrzebny jest rodzaj szkieletu wspólnej myśli, który pozwoli spojrzeć z dystansu na to, co i po co obecnie robimy jako nauczyciele. Co jest ważne, a co jest tylko mniej znaczącym szczegółem? Na czym skupić się najbardziej? Czego na pewno nie możemy pominąć? Wreszcie – jakie błędy w obecnej sytuacji łatwo popełnić?” – stwierdza prof.  Jacek Pyżalski.

Bezpłatny ebook można pobrać ze strony: Edukacja w czasach pandemii wirusa COVID-19.