ZCDN

II Ogólnopolskie Forum Pracowni PAKT „STEAMOWE INSPIRACJE”

Centrum Projektów Polska Cyfrowa (CPPC) zaprasza nauczycieli do udziału w Ogólnopolskim Forum Pracowni PAKT „STEAMowe inspiracje”, które odbędzie się 19 maja 2023 roku w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

W programie przewidziano następujące tematy:

• STEAM dla początkujących,
  • interdyscyplinarne zadania problemowe,
  • interdyscyplinarna praca projektowa,
  • STEAMowe pomysły na lekcje przedmiotów ścisłych i humanistycznych,
  • inspiracja sztuką na lekcje wszystkich przedmiotów.

Więcej informacji w komunikacie MEiN-u.