Innowacyjny nauczyciel i jego praktyki

Instytut Badań Edukacyjnych opublikował 20 portretów praktyków szkolnych z czterech krajów europejskich: Belgii, Grecji, Francji oraz Polski. Nauczyciele zostali wyłonieni z anonimowej ankiety. Na podstawie informacji, które w niej zamieścili, stworzone zostały krótkie notatki prezentujące ich warsztat pracy. Jest to cenny materiał dla nauczycieli szukających inspiracji do własnej pracy – zawiera bowiem działania, pomysły i ich efekty edukacyjnych innowatorów.

Zachęcamy do zapoznania się portretami na stronie IBE.