ZCDN

Inwestycje w oświacie – nabór wniosków

Trwa nabór wniosków do programu Ministerstwa Edukacji i Nauki „Inwestycje w oświacie”. Wnioski można składać do 15 czerwca 2023 roku. Dotacje mogą otrzymać zarówno szkoły samorządowe, jak i nie samorządowe. Finansowanie lub dofinasowanie można uzyskać dla realizacji inwestycji związanej z budową obiektu, dostosowaniem obiektu lub zakupem wyposażenia.

Więcej informacji znajduje się w komunikacie ministerstwa.

Podobne wpisy:
Utwórz w swojej szkole Klub Młodego Odkrywcy!

W grudniu 2023 roku Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli zostało partnerem regionalnym interdyscyplinarnego, międzynarodowego programu Klub Młodego Odkrywcy (KMO), koordynowanego przez Centrum Nauki Kopernik. Od tego czasu trwają prace nad utworzeniem sieci klubów KMO na terenie województwa zachodniopomorskiego. Nasze zaproszenie do przystąpienia do programu kierujemy do wszystkich osób pragnących wzbogacić ofertę edukacyjną w swoim środowisku.

Moja mała ojczyzna – konkurs dla uczniów szkół podstawowych

Muzeum Narodowe w Szczecinie i Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli zapraszają uczniów i uczennice szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego do udziału w XXIV edycji konkursu z edukacji regionalnej „Moja mała ojczyzna. Moja miejscowość, mój region”, realizowanej w roku szkolnym 2023/2024.

Konkursy i programy Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Na stronie Kuratorium Oświaty w Szczecinie zostało ogłoszonych kilka różnych konkursów i programów adresowanych do nauczycieli i uczniów różnych poziomów nauczania. Zachęcamy do zapoznana się z propozycjami.