ZCDN

Konkurs dla nauczycieli „Kierunek – Innowacja 2023”

Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Kuratorium Oświaty w Szczecinie zachęcają nauczycieli przedszkoli i szkół – zarówno publicznych, jak i niepublicznych – do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie, polegającym na stworzeniu opisu działania innowacyjnego w roku szkolnym 2022/2023. Zgłoszenia przyjmowane są do 28 lipca 2023 roku.

Na stronie Kuratorium zostały podane dodatkowe informacje, w tym harmonogram konkursu, regulamin z załącznikami i instrukcją, w jaki sposób przesłać swój projekt.

Podobne wpisy:
„Nie tylko superbohaterowie walczą ze złem” – wojewódzki konkurs na komiks

Serdecznie zapraszamy uczniów i uczennice wszystkich szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych województwa zachodniopomorskiego do udziału w konkursie na krótką formę komiksową pod hasłem „Nie tylko superbohaterowie walczą ze złem”. Nabór prac trwa do 27 marca 2024 roku.

Utwórz w swojej szkole Klub Młodego Odkrywcy!

W grudniu 2023 roku Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli zostało partnerem regionalnym interdyscyplinarnego, międzynarodowego programu Klub Młodego Odkrywcy (KMO), koordynowanego przez Centrum Nauki Kopernik. Od tego czasu trwają prace nad utworzeniem sieci klubów KMO na terenie województwa zachodniopomorskiego. Nasze zaproszenie do przystąpienia do programu kierujemy do wszystkich osób pragnących wzbogacić ofertę edukacyjną w swoim środowisku.

Moja mała ojczyzna – konkurs dla uczniów szkół podstawowych

Muzeum Narodowe w Szczecinie i Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli zapraszają uczniów i uczennice szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego do udziału w XXIV edycji konkursu z edukacji regionalnej „Moja mała ojczyzna. Moja miejscowość, mój region”, realizowanej w roku szkolnym 2023/2024.