Międzynarodowa konferencja edukacyjna: Emocje i historia. Jak rozmawiać w szkole na trudne tematy

Polecamy Państwa uwadze trzydniową międzynarodową konferencję edukacyjną „Emocje i historia. Jak rozmawiać w szkole na trudne tematy”, która odbędzie się online 26–28 listopada. Wydarzenie organizowane jest przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Falstad Center oraz Fundację Centrum Żydowskie w Oświęcimiu.

Program konferencji oraz link do rejestracji znajdują się na stronie Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN