ZCDN

„Mrgła nad moczadłami”

Prezentujemy Państwu powiadanie, które powstało w ramach cyklicznej zabawy literackiej Storywriting – organizowanej corocznie przez Bibliotekę Pedagogiczną im. Heleny Radlińskiej z okazji Nocy Bibliotek. Tekst został stworzony z nadesłanych przez czytelników cytatów z ulubionych książek, których ułożenia i wypełnienia pisarskim spoiwem podjęła się Barbara Keller, nauczycielka bibliotekarka – pasjonatka kreatywnego pisania.

„Mrgła nad moczadłami”

Podobne wpisy:
Zachodniopomorskie Dni Dziedzictwa w ZCDN-ie

Po raz kolejny w naszym województwie odbywają się Zachodniopomorskie Dni Dziedzictwa, które w tym roku przebiegają pod hasłem „Przestrzenie dziedzictwa”. Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli wraz z Biblioteką Pedagogiczną im. Heleny Radlińskiej w Szczecinie również przygotowało dla Państwa kilka atrakcji.

Tydzień Bibliotek 2023 – relacja

Z okazji XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek (8–15 maja), zainicjowanych Dniem Bibliotekarza, Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej przystosowała swój wkład w święto do hasła MOJA TWOJA NASZA – BIBLIOTEKA!

Zmiana organizacji pracy Biblioteki Pedagogicznej w okresie wakacyjnym

Uprzejmie informujemy, że w związku z planowaną przerwą wakacyjną Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej w Szczecinie oraz Oddziały Zamiejscowe ZCDN-u w Gryficach i Świnoujściu będą nieczynne od 10 lipca do 18 sierpnia. Za niedogodności przepraszamy.