ZCDN

Otwarcie Biblioteki Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej

Od 18 maja przywrócona zostaje działalność Biblioteki Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej oraz Oddziałów Zamiejscowych ZCDN-u w Gryficach i Myśliborzu. Uruchomione zostają dla czytelników jedynie wypożyczalnie – przy zachowaniu określonych procedur dotyczących wypożyczania książek, bez możliwości korzystania z czytelni oraz bez wolnego dostępu do księgozbioru.

Biblioteka Pedagogiczna im. Heleny Radlińskiej będzie otwarta dla czytelników od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00–15.00.

Oddziały Zamiejscowe ZCDN-u w Gryficach i Myśliborzu będą otwarte dla czytelników biblioteki od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 15.00.

Ustala się następujące procedury dla czytelników Biblioteki Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej oraz Oddziałów Zamiejscowych w Gryficach i Myśliborzu:

• wejście do Biblioteki Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej znajduje się z boku budynku;
  • przed wejściem do biblioteki należy zdezynfekować dłonie płynem odkażającym znajdującym się w oznaczonym miejscu;
  • w bibliotece należy przebywać w maseczkach ochronnych lub innych osłonach nosa i ust oraz rękawiczkach jednorazowych;
  • książki do wypożyczenia oraz skany czasopism lub książek można rezerwować elektronicznie; w uwagi na przeprowadzaną kontrolę zbiorów bibliotecznych prosimy o rezerwowanie książek telefonicznie: tel: 91 435 06 42 lub mailowo: biblioteka@zcdn.pl;
  • w celu uniknięcia kolejek zaleca się czytelnikom wcześniejsze umówienie telefoniczne lub mailowe wizyty w bibliotece na konkretną godzinę.