ZCDN

Program stypendialno-rozwojowy „Klasa”

Do 16 kwietnia 2023 roku trwa rekrutacja do 21 edycji programu stypendialno-rozwojowego „Klasa”, realizowanego przez Fundację BNP Paribas, pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki. Program skierowany jest do uczniów szkół podstawowych o słabszej sytuacji finansowej, chcących uczyć się w dobrych liceach w większych miastach (na liście jest sześć szkół w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Gdyni i Białymstoku). Fundacja zapewnia pełne wsparcie finansowe w trakcie czterech lat nauki w liceum, m.in. internat, wyżywienie, kieszonkowe oraz stypendium finansowe na I roku studiów.

Plakat informacyjny

Więcej na stronie Fundacji BNP Paribas.

Podobne wpisy:
Q&A Matura 2023 – webinarium PWN

Wydawnictwo Naukowe PWN zaprasza nauczycieli języków obcych na webinarium „Q&A Matura 2023”, które odbędzie się 28 marca, o godz. 19.00.

Materiały dotyczące depresji

Kuratorium Oświaty w Szczecinie zachęca do korzystania z materiałów poświęconych depresji, które przygotował Narodowy Fundusz Zdrowia.

Zmiany na egzaminie maturalnym z języka polskiego

Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Centralna Komisja Egzaminacyjna ogłosiła zmniejszenie puli pytań tzw. jawnych na egzaminie ustnym z języka polskiego.