ZCDN

Projekt „Regionalna Akademia Dzieci i Młodzieży” – Platforma Usług Specjalistycznych

Zachęcamy do korzystania z Platformy Usług Specjalistycznych, która powstała w ramach projektu „Regionalna Akademia Dzieci i Młodzieży” realizowanego przez Samorząd Województwa w partnerstwie z 7 powiatami i jedną gminą. Jest to Platforma on-line oferująca możliwość bezpłatnego skorzystania ze wsparcia  i doradztwa specjalistów z zakresu m.in. psychologii, terapii, doradztwa zawodowego, seksuologii, mediacji, prawa.

Podobne wpisy:
„Nie tylko superbohaterowie walczą ze złem” – wojewódzki konkurs na komiks

Serdecznie zapraszamy uczniów i uczennice wszystkich szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych województwa zachodniopomorskiego do udziału w konkursie na krótką formę komiksową pod hasłem „Nie tylko superbohaterowie walczą ze złem”. Nabór prac trwa do 27 marca 2024 roku.

Utwórz w swojej szkole Klub Młodego Odkrywcy!

W grudniu 2023 roku Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli zostało partnerem regionalnym interdyscyplinarnego, międzynarodowego programu Klub Młodego Odkrywcy (KMO), koordynowanego przez Centrum Nauki Kopernik. Od tego czasu trwają prace nad utworzeniem sieci klubów KMO na terenie województwa zachodniopomorskiego. Nasze zaproszenie do przystąpienia do programu kierujemy do wszystkich osób pragnących wzbogacić ofertę edukacyjną w swoim środowisku.

Moja mała ojczyzna – konkurs dla uczniów szkół podstawowych

Muzeum Narodowe w Szczecinie i Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli zapraszają uczniów i uczennice szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego do udziału w XXIV edycji konkursu z edukacji regionalnej „Moja mała ojczyzna. Moja miejscowość, mój region”, realizowanej w roku szkolnym 2023/2024.