ZCDN

Q&A Matura 2023 – webinarium PWN

Wydawnictwo Naukowe PWN zaprasza nauczycieli języków obcych na webinarium „Q&A Matura 2023”, które odbędzie się 28 marca 2023 r., o godz. 19.00. Szkolenie poprowadzi dr Anna Kozioł, współautorka Repetytorium maturzysty oraz członkini zespołu autorskiego Informatora o egzaminie maturalnym z języka angielskiego od roku szkolnego 2022/2023. Spotkanie zostanie poświęcone nowej formule egzaminu. Część spotkania zostanie poświęcona odpowiedziom na wszelkie pytania.

Zgłoszenia za pośrednictwem strony PWN.