ZCDN

Q&A Matura 2023 – webinarium PWN

Wydawnictwo Naukowe PWN zaprasza nauczycieli języków obcych na webinarium „Q&A Matura 2023”, które odbędzie się 28 marca 2023 r., o godz. 19.00. Szkolenie poprowadzi dr Anna Kozioł, współautorka Repetytorium maturzysty oraz członkini zespołu autorskiego Informatora o egzaminie maturalnym z języka angielskiego od roku szkolnego 2022/2023. Spotkanie zostanie poświęcone nowej formule egzaminu. Część spotkania zostanie poświęcona odpowiedziom na wszelkie pytania.

Zgłoszenia za pośrednictwem strony PWN.

Podobne wpisy:
Wsparcie psychologiczno-pedagogiczne – materiały informacyjne

Ministerstwo Edukacji i Nauki przygotowało cykl materiałów filmowych dotyczących wsparcia psychologiczno-pedagogicznego w szkołach.

Fizyka w medycynie – seminarium dla nauczycieli

Polskie Towarzystwo Fizyki Medycznej, Zachodniopomorskie Centrum Onkologiczne oraz Instytut Fizyki Uniwersytetu Szczecińskiego zapraszają do udziału w seminarium „Fizyka w Medycynie”, które odbędzie się 26 maja br. na Wydziale Nauk Ścisłych i Przyrodniczych. Spotkanie skierowane jest do nauczycieli przedmiotów ścisłych i przyrodniczych w szkołach ponadpodstawowych.

Szkolenia z doradztwa edukacyjno-zawodowego

Na zlecenie Ministerstwa Edukacji i Nauki zostaną przeprowadzone szkolenia dla pracowników oświaty zatrudnionych w szkołach i placówkach systemu oświaty w województwie zachodniopomorskim.