ZCDN

Rusza kolejna edycja konkursów przedmiotowych

Szanowni Państwo, wraz z nowym rokiem rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń uczniów i uczennic szkół ponadpodstawowych województwa zachodniopomorskiego do udziału w konkursach przedmiotowych. Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem organizacyjnym obowiązującym w roku szkolnym 2021/2022.

Regulamin ogólny oraz szczegółowe informacje na temat każdego z konkursów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce „konkursy przedmiotowe”: Konkursy przedmiotowe.

Uprzejmie prosimy o rozpropagowanie informacji o organizowanych konkursach i zachęcenie młodzieży do udziału w nich.

Podobne wpisy:
Życzenia wielkanocne

Życzymy Państwu, aby zbliżająca się Wielkanoc napełniła nas wiosennym ciepłem i przyniosła nadzieję na dobre dni. Wesołych, rodzinnych Świąt! Dyrektorka ZCDN-u Urszula Pańka wraz z Pracowniczkami i Pracownikami

Prezent na Mikołajki od platformy IBUK Libra

Jesienno-zimowa aura, długie wieczory to idealny czas, aby rozkoszować się smakiem ulubionego napoju i ciekawą e-lekturą. Z myślą o wyjątkowym, przedświątecznym okresie, platforma IBUK Libra przygotowała dla swoich czytelników prezent na Mikołajki – dodatkowy pakiet książek z literatury pięknej (beletrystyka, kryminał, sensacja, thriller). Przypominamy wszystkim czytelnikom, że z zasobów wirtualnej czytelni platformy można korzystać bezpłatnie – wystarczy zgłosić się do Biblioteki Pedagogicznej po darmowe kody dostępu.

Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli języka niemieckiego szkół podstawowych

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu inaugurującym pracę „Sieci współpracy i samokształcenia dla nauczycieli języka niemieckiego szkół podstawowych”, które odbędzie się 4 grudnia, w godz. 16.00–17.30, w trybie zdalnym.