Rusza kolejna edycja konkursów przedmiotowych

Szanowni Państwo, wraz z nowym rokiem rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń uczniów i uczennic szkół ponadpodstawowych województwa zachodniopomorskiego do udziału w konkursach przedmiotowych. Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem organizacyjnym obowiązującym w roku szkolnym 2021/2022.

Regulamin ogólny oraz szczegółowe informacje na temat każdego z konkursów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce „konkursy przedmiotowe”: Konkursy przedmiotowe.

Uprzejmie prosimy o rozpropagowanie informacji o organizowanych konkursach i zachęcenie młodzieży do udziału w nich.