Szkolenia z doradztwa edukacyjno-zawodowego

Na zlecenie Ministerstwa Edukacji i Nauki zostaną przeprowadzone szkolenia dla pracowników oświaty zatrudnionych w szkołach i placówkach systemu oświaty w województwie zachodniopomorskim.

Szkolenie będzie trwało 20 godzin, zostało podzielone na 3 etapy. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenie.

W komunikacie Kuratorium Oświaty znajdują się informacje o programie oraz możliwości zgłoszenia się do projektu.

Z celiakią w przedszkolu i szkole – konferencja online

Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej zaprasza do udziału w bezpłatnej konferencji online pt. „Z celiakią w przedszkolu i szkole – dziecko na diecie bezglutenowej”. Wydarzenie odbędzie się 24 października 2024 roku.

Zdrowie od małego – konferencja

Zachodniopomorski Kurator Oświaty zaprasza na konferencję „Zdrowie od małego” organizowaną przez Zachodniopomorskie Centrum Onkologii. Konferencja odbędzie się 23 października 2024 roku. Udział jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Źródła prawa oświatowego – konferencja

Zachodniopomorski Kurator Oświaty Paweł Palczyński oraz Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego dr hab. Ewelina Cała-Wacinkiewicz, prof. US mają zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. „Źródła prawa oświatowego. Akty prawa wewnątrzszkolnego a zasady techniki prawodawczej”, która odbędzie się 16 października 2024 roku w Centrum Dydaktyczno-Badawczym Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Szczecińskiego, Wydział Nauk o Ziemi.