ZCDN

VI Ogólnopolski Konkurs Wielka Liga Czytelników

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w VI Ogólnopolskim Konkursie Wielka Liga Czytelników. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 20 listopada.

Koordynatorka wojewódzka, Regina Czekała-Kil, przygotowała dla Państwa krótką informację dotyczącą regulaminu i zasad udziału w wydarzeniu. Zachęcamy do zapoznania się nią: https://tinyurl.com/WLC2023.

U koordynatorki wojewódzkiej można także uzyskać kontakt do koordynatorów/ek powiatowych województwa zachodniopomorskiego, do których powinni zgłosić się koordynatorzy szkolni. Prosimy o kontakt telefoniczny (91 435 06 44) lub mailowy (rczekala@zcdn.edu.pl).

Wielka Liga Czytelników to konkurs dla dzieci oraz ich rodziców. Głównym celem projektu jest zachęcenie do wspólnego czytania, ze szczególnym ukierunkowaniem na wybrane książki, do których odnoszą się pytania konkursowe. Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: https://www.wielkaliga.pl/.

wlc-2022