Zaproszenie do udziału w projekcie „Profilaktyka zintegrowana w każdą pogodę”

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie „Profilaktyka zintegrowana w każdą pogodę”,  w ramach którego można bezpłatnie skorzystać  z dostępnego online wsparcia dla szkół, nauczycieli, psychologów, pedagogów i rodziców w postaci zestawu gotowych narzędzi służących do diagnozy sytuacji wychowawczo-profilaktycznej w szkole oraz realizacji działań profilaktycznych i wychowawczych. Materiały oraz pomoce dydaktyczne i multimedialne zostały przygotowane przez ekspertów Instytutu Profilaktyki Zintegrowanej i mają pomóc we wspieraniu kondycji psychicznej dzieci i młodzieży w czasie epidemii COVID-19 i po jej ustąpieniu.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Instytutu Profilaktyki Zintegrowanej.