ZCDN

Zasady przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego do szkół ponadpodstawowych

Ministerstwo Edukacji i Nauki przypomina, że każdy uczeń do ukończenia 18 roku życia podlega obowiązkowi nauki i ma zapewnione miejsce realizacji tego obowiązku w publicznej szkole ponadpodstawowej.

Więcej informacji w komunikacie MEiN-u.

Podobne wpisy:
Prezent na Mikołajki od platformy IBUK Libra

Jesienno-zimowa aura, długie wieczory to idealny czas, aby rozkoszować się smakiem ulubionego napoju i ciekawą e-lekturą. Z myślą o wyjątkowym, przedświątecznym okresie, platforma IBUK Libra przygotowała dla swoich czytelników prezent na Mikołajki – dodatkowy pakiet książek z literatury pięknej (beletrystyka, kryminał, sensacja, thriller). Przypominamy wszystkim czytelnikom, że z zasobów wirtualnej czytelni platformy można korzystać bezpłatnie – wystarczy zgłosić się do Biblioteki Pedagogicznej po darmowe kody dostępu.

Sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli języka niemieckiego szkół podstawowych

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu inaugurującym pracę „Sieci współpracy i samokształcenia dla nauczycieli języka niemieckiego szkół podstawowych”, które odbędzie się 4 grudnia, w godz. 16.00–17.30, w trybie zdalnym.

Świętujcie z nami 250-lecie powołania Komisji Edukacji Narodowej!

Zapraszamy Was do czynnego udziału w licznych wydarzeniach organizowanych w ramach październikowych obchodów tego wyjątkowego jubileuszu.