Zasoby edukacyjne online – kształcenie specjalne

Zapraszamy do zapoznania się z zasobami edukacyjnymi online rekomendowanymi przez nauczycielki konsultantki ds. kształcenia specjalnego: Beatę Brzostek i Weronikę Dwojakowską.

Bajka wyjaśniająca dzieciom aktualną sytuację epidemiologiczną:

Adresy stron z grami edukacyjnymi:

Adresy stron z kartami prac i kreatywnymi pomysłami zabaw:

Kreatywne zabawy:

Portale dla nauczycieli:

– związane z kształceniem specjalnym (karty pracy, najważniejsze informacje, zadania):

• Specjalni.pl

– z pomysłami, rozwiązaniami, generatorem kart pracy, grami itp.:

Lekcje z matematyki: