ZCDN

„Zawodowiec Roku 2022” – konkurs dla nauczycieli

Do 31 grudnia 2022 r. można zgłaszać kandydatów do konkursu dla nauczycieli przedmiotów zawodowych. Jest to szansa na nagrodzenie nauczycieli wyróżniających się pasją i zaangażowaniem w swojej pracy.

Organizatorem konkursu są Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE), Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz KGHM Polska Miedź. Specjalistów można zgłaszać w ok. 100 różnych dziedzinach. Nominowany nauczyciel powinien wykazywać się pasją i zaangażowaniem w nauczaniu, wspieraniem uczniów w ich rozwoju zawodowym, a także szczególnymi osiągnięciami dydaktycznymi.

Szczegóły, regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na FRSE.

Podobne wpisy:
„Nie tylko superbohaterowie walczą ze złem” – wojewódzki konkurs na komiks

Serdecznie zapraszamy uczniów i uczennice wszystkich szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych województwa zachodniopomorskiego do udziału w konkursie na krótką formę komiksową pod hasłem „Nie tylko superbohaterowie walczą ze złem”. Nabór prac trwa do 27 marca 2024 roku.

Utwórz w swojej szkole Klub Młodego Odkrywcy!

W grudniu 2023 roku Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli zostało partnerem regionalnym interdyscyplinarnego, międzynarodowego programu Klub Młodego Odkrywcy (KMO), koordynowanego przez Centrum Nauki Kopernik. Od tego czasu trwają prace nad utworzeniem sieci klubów KMO na terenie województwa zachodniopomorskiego. Nasze zaproszenie do przystąpienia do programu kierujemy do wszystkich osób pragnących wzbogacić ofertę edukacyjną w swoim środowisku.

Moja mała ojczyzna – konkurs dla uczniów szkół podstawowych

Muzeum Narodowe w Szczecinie i Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli zapraszają uczniów i uczennice szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego do udziału w XXIV edycji konkursu z edukacji regionalnej „Moja mała ojczyzna. Moja miejscowość, mój region”, realizowanej w roku szkolnym 2023/2024.